Down Light UVWL20DLXX93
0574
Dar su opinión
Todos los comentarios en este productos
Añadir al carrito
Imprimir
  • 3.2/5
  • 1
Detalle
Francia Bienes de equipo
Reportar abuso
Bienes de equipo
Down Light UVWL20DLXX93
Specification of Down Light UVWL20DLXX93
Model
Input Voltage
Power
Beam Angle
CCT
CRI
SIZE
Package
Down light UVWL20DLXX93
AC220-240V
20W
24°
2700K
Ra>90
Φ132x100mm
560x280x375mm
4000K
R9>50
24pcs/carton
Performance Advantages of LED Downlight China UVWL20DLXX93
Good Performance
02
100% UV-free
100% UV-free, only does harm to virus or bacterial, definitely no harm to human.
EN 62471: 2008 passed.
03
Random Adjustment
Lamp lighting angle is adjustable in 360° horizontal and 70° vertical
high CRI and R9
With high CRI and R9, things look better under illuminating for better sell.
If you want to know more kinds of full spectrum led grow lights, please visit our website.
Persona a contactar : com fetonled, 86 757 29311003
fetonled
  • 3.3/5
Detalle
Inscrito el 13 febrero 2023
Sitio web : www.fetonled.com/
Enviar un correo electrónico a fetonled
Buen trato: comprar del vendedor
Esta página es acerca de los importadores y exportadores de
Down Light UVWL20DLXX93
Buscar en la categoria : Bienes de equipo
Buscar en la categoria :
down, light, uvwl20dlxx93
  • 3/5
  • 1
China 721000 Materias primeras
Reportar abuso
Foto no disponible
Pure ti ingot GR1 titanium ingot made in china shaanxi
Thursday 02 July 2015
- Quick Details - - Place of Origin: Shaanxi, China (Mainland) - Brand Name: YSTI - Model Number: GR1 - Weight: 2000KG - Dimensions: Dia 560mm Length 2000mm - Grade: pure titanium, TA1-TA4,TC4,TA8-TA10,GR1-GR5... , - Alloy Or Not: Non-alloy - Secondary Or Not: Non-secondary...
YSTI
  • 721000 - Baoji
  • 3/5
China 261041 Materias primeras
Hight Quality CNC Machined Parts with ISO Certification
Tuesday 04 August 2015
Weifang Jufeng International Trade Co.,Ltd
  • wfjufeng
  • 261041 - Weifang
China 054800 Ropa mujer
100% puro cachemir lana tejida tela para la chaqueta, abrigo y vestido