SNEC2010 PV Show
SNEC PV Power Expo 2010: Goes with World Expo 2010 The largest scale PV Power Expo in Asia: SNEC (2010) PV Power Expo will be held from May 5 to May 7, 2010 in Shanghai. Expected:80,000 sqm exhibition space, more than 1,200 Exhibitors. Already world famous exhibitors include: Suntech, LDK, Applied Materials, Q-Cells and so on. Moreover, during SNEC (2010) PV POWER EXPO, Shanghai will be hosting World Expo 2010 which has already attracted worldwide attention. It is believed that every participant of SNEC (2010) PV POWER EXPO will receive a double surprise and find it a worthwhile visit as well. Please contact me quickly so that you can get the booth you want. It is our honored that you join in this PV grand gathering.
Ubicación : Room 1008, No.1525 West Zhongshan Road, Shanghai 200235, China, Shanghai,
Persona a contactar : James Jiang,
snec2010
  • 2.4/5
Detalle
Inscrito el 07 agosto 2009
Sitio web : www.snec.org.cn
snec2010
Buen trato: comprar del vendedor
Esta página es acerca de los importadores y exportadores de
SNEC2010 PV Show
Buscar en la categoria : Audio / video
Buscar en la categoria :
snec2010, show
  • 2.5/5
  • 1
Hong Kong 999077 B2B Servicios
Reportar abuso
Clutch Cylinder
Clutch Cylinder
Friday 01 December 2023
Qllino Automotive Industrial Limited
  • 999077 - Lockhart RD
  • 2.6/5
  • 1
Hong Kong 999077 Medio ambiente / Ecologia
Reportar abuso
Exigences en matière de ferraille
Saturday 10 February 2024
Comtrade Recycling
  • 999077 - KOWLOON,Hongkong
  • 2.8/5
Francia 518112 B2B Servicios
Explorer series (12V/24V/36V/48V,50A-60A) MPPT solar charge controller
Tuesday 26 September 2023
Explorer series Outdoor MPPT 48v 60a solar charge controller System voltage: 12V/24V/36V/48V (AUTO) Charge current: 50A;60A Max PV input: 150V Maximum solar panel power: 650W-3120W Protection level: IP65 Support parallel charging Support remote control&monitor (PC software and...)