Bulb Light UVWL12BLXX93
Specification of Bulb Light UVWL12BLXX93
Model
Input Voltage
Power
Efficacy
CCT
CRI
Size
Package
Bulb Light UVWL12BLXX93
AC100-265V
AC175-265V
12W
80LM/W
2700K
4000K
RA=93
R9=65
φ60×120MM
315×315×495MM
100PCS/Carton
Performance Advantages of Bulb Light UVWL12BLXX93
Saves Your Daily Cost
LED bulb light uses over 50% energy less than standard incandescent light bulb.
It saves your daily cost.
02
Multifunction
Air/Surface disinfection while having general lighting.
99% killing rate.
03
Various Color Temperature to Choose
2,700K, 4,000k, 5,000K, 5,600K, 6,500K
04
Safe
EN62471 passed, 100% safe to human and pet.
Persona a contactar : com fetonled, 86 757 29311003
Buen trato: comprar del vendedor
Esta página es acerca de los importadores y exportadores de
Bulb Light UVWL12BLXX93
Buscar en la categoria : Varios / Descuento
Buscar en la categoria :
light, uvwl12blxx93, bulb
China 467300 Bienes de equipo
Foto no disponible
Wednesday 17 August 2016
Zhengzhou Derun Rides Co.,Ltd
  • sola Lee
  • 467300 - Zhengzhou city
China 325600 Bienes de equipo
1000W DC to AC Power Inverter with Charger