EPRO PR9376/010-011
Contact : Sandy Lin
Email: unity@mvme.cn
Mob/Whatsapp : + 86 18020776786
Skype: onlywnn_1
Wechat : mooreplc
website : www.salesplc.com
What is your MOQ?
We could provide you very small MOQ for each item.
Do you test all your goods before delivery?
Yes, the factory will strictly test all the goods before shipment, and the warehouse
staff will also check the integrity of the product packaging when it is shipped.
If the damaged product is not sent to you. If there are special circumstances,
you will be notified in advance of the goods.
What about your shipping package?
Most of our products is ship with original factory new package, we will cover our
our professional foam protective packaging to keep worldwide shipping no damaged.
Can you tell me the transportation mode of delivery?
We use DHL,FEDEX,TNT,UPS,EMS to delivery goods. If you have the shipping account,
pls contact us directly and we will ship as your requirement.
How is the quality of your products? How long is the warranty period?
We guarantee that the products provided are original products of , and the warranty
period of all products is 12 months
WE DELIVER MORE KNOWLEDGE
No matter how complex your problem, our highly experienced team draw on years of industry
knowledge to find the most effective solution.
CUSTOMERS IN 166 COUNTRIES
Our main products
ABB:
1) AC800M series controller I/O module
2) AC800F series controller module
3) AC31 series controller module
4) 800xA series modules
5) Bailey INFI 90 module
6) DSQC robot module spare parts
7) Advant OCS system spare parts
8) H&B Freelance
Bentley Nevada :
1) Bently 3500 Monitoring system,
2) Bently 3300 Monitoring system,
3) Bently Proximitor Sensor
4) Bently Proximity Probes
Rockwell: Allen-Bradley
1) ControlLogix 1756 series controller
2) CompactLogix 1769 series controller
3) SLC 500 1747 1746 Series Controller
4) PLC-5 1771 1785 series controller
5) ProSoft : MVI69/MVI56/MVI94/MVI46/3150
6) ICS TRIPLEX trusted system
SHARP JW-21MA
SHARP JW-212S
SHARP ZW-164S
SHARP ZW-162S
SHARP ZW-322SH
BENTLY NEVADA 127610-01 3500/15
ABB SC520 3BSE003816R1
ABB DSDO110 57160001-K
ABB PM511V08
BACHMANN DA3284-C
ABB NBIO-21CU
ABB DSDI110A 57160001-AAA
ABB DSDI110A 57160001-AAA
ABB DSDO110 57160001-K
ABB CI522 3BSE012790R1
Ubicación : 32D GuoMaoBuilding Hubinsouth Road ,Xiamen,China, 361006 xiamen,
Persona a contactar : sandy lin, +86 592 5165503
Buen trato: comprar del vendedor
Esta página es acerca de los importadores y exportadores de
EPRO PR9376/010-011
Buscar en la categoria : Informática
Buscar en la categoria :
epro, pr9376
Francia 13500 Ropa mujer
Sunday 08 February 2015
BOULEVARD MODE
  • 13500 - Martigues
Hong Kong 518100 Audio / video
Paneles LED 1200x300mm 52W
Tuesday 31 December 2013
Características: 1 . Espesor de 10 mm , super delgado ; 2 . Tipo de instalación: Embedded / Suspendido 3 . Chorro de arena de plata brillante para 10mm serie thichness ; 4 . Importada placa de difusión Corea, transmitancia hasta 93% ; 5 . 0.2W 2835 LED, alta eficacia luminosa ...