LPCE-2(LMS-9000A) Integrating Sphere Spectroradiometer System for LED Testing Meets CIE...
Introduction:
System Configuration:
Measures:
Electrical: Voltage, Current, Power, Power Factor
Specification:
Spectral Range Wavelength: 380nm ~780nm (Option: 380nm ~ 1050nm or 200nm ~ 780nm)
Accuracy of wavelength: ±0.5nm
Photometric linear: ±0.5%
Time of integration: 0.1mS~20S
Stray light: <0.015%(600nm) and <0.03%(435nm)</span>
Accuracy of chromaticity coordinate: ±0.0015 or ±0.0005(under standard illuminant A )
Range of related color temperature measurement: 1000~100000k
Accuracy of related color temperature: ±0.3% (under standard illuminant A )
Tolerance of color rendering index: ±(0.3%±0.3)
Connect with PC via USB, English version software can be run under WinXP and Win7
Company Information
Persona a contactar : James Peng, +8618917996096
Buen trato: comprar del vendedor
Esta página es acerca de los importadores y exportadores de
Buscar en la categoria : Bienes de equipo
Buscar en la categoria :
sphere, 9000a, spectroradiometer, testing, system, integrating, lpce
Botswana 0000 Materias primeras
Concentrated Liquid Flavors for Food and Beverages
Thursday 10 March 2022
F&G Botswana (Pty) Ltd
  • 0000 - Francistown
Francia 200333 Materias primeras
High Bulk FBB GCI/GC2
Saturday 25 May 2024
High Bulk FBB GCI/GC2 Name High Bulk FBB GC1/GC2 Color White Material 100% Wood Pulp Whiteness 91±1.5% Substance 200gsm-350gsm, etc Size 600*900mm, 700*1000mm, 787*1092mm, 889*1194mm or width >600mm in roll size, and any customized size. Packing PE film wrapped,...