XTY-300LTX7038 Textile/ Clothes/ Wool/ Cotton Balers
Precio : USD2000-30000
Pressure: 30 tons
Feed Opening Size (L*H): 600*400mm/700*400mm
Baling Chamber Height: 1250mm/1200mm
Bale Size (L*W*H, H is adjustable): 630*430*(400-600)mm/730*430*(250-600)mm
Bale Weight: 40-60kgs
Power: 7.5kw
Machine Weight: 1800kgs
Machine Overall Dimension: 1250*800*3700mm/1200*700*3500
Persona a contactar : .com XTPACK, 0086 513 86831966
Buen trato: comprar del vendedor
Esta página es acerca de los importadores y exportadores de
Buscar en la categoria : Bienes de equipo
Buscar en la categoria :
cotton, balers, 300ltx7038, textile, clothes, wool
Hong Kong 230011 Materiales de ocasión
Rare Earth Magnet
Friday 25 October 2013
- Material: neodymium iron boron - Properties: high coercive force, the maximum working temperature is up to 200°C - Grades: N35 to N52, 33M to 48M, 33H to 48H, 30SH to 45SH, 30UH to 38UH and 30EH to 35EH - Shapes and size: disc, block, ring and segment - Coating: Ni, Zn...